produkcja chemii profesjonalnej

profesjonalne usługi sprzątające

Horeca System
portret

firmy

En Firma Horeca -System jest obecna na rynku od 2008 roku. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą maszyn sprzątających Taski oraz profesjonalnych środków chemicznych Johnson Diversey. Z biegiem czasu działalność poszerzyliśmy o wykonywania profesjonalnych usług sprzątających.

Dzisiaj firma Horeca-System zajmuję się dwoma równorzędnymi działalnościami. Produkujemy profesjonalne preparaty chemiczne oraz wykonujemy specjalistyczne usługi sprzątające.

W każdej z naszych działalności dążymy do coraz doskonalszych rozwiązań. Dzięki unikalnemu połączeniu produkcji środków chemicznych i wykonywania usług ,mamy okazję do osiągnięcia w obu tych powiązanych działalnościach najwyższego poziomu.

zainteresowany naszą ofertą?
zapraszamy do kontaktu!
nasze

produkty

En Preparaty produkowane przez nas potrafimy dostosować do indywidualnych potrzeb klientów (np. nuta zapachowa, barwa, wydajność, sposób aplikacji) stąd głównymi odbiorcami naszych produktów są firmy sprzątające, fabryki, hotele, gastronomia.
Pracujemy od kilku lat z największymi firmami.

company

news

01.07.2017

en Z przyjemnością informujemy, że firma HORECA-SYSTEM  została dystrybutorem urządzeń firmy IPC. W skład koncernu wchodzą między innymi takie marki jak Gansow, Portotecnica, Soteco, Pulex. Naszą misją jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie utrzymania czystości. Oferujemy ...

en Z przyjemnością informujemy, że firma HORECA-SYSTEM  została dystrybutorem urządzeń firmy IPC. W skład koncernu wchodzą między innymi takie marki jak Gansow, Portotecnica, Soteco, Pulex. Naszą misją jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie utrzymania czystości. Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które zdobyły rzesze zadowolonych klientów na całym świecie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji- ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

napisz

do nas

HORECA-SYSTEM

ul.Sierpowa 22B 61-307 Poznań
510 285 825
biuro@horeca-system.pl

Name

Email

Phone

Message